בית טבע

תרגום טקסט חינם – כן זה אפשרי תרגום בחינם!

Posted on: ינואר 24, 2009

תרגום טקסט חינם- דע לך שגם את יכולה וגם אתה יכול לעשות תרגום טקסט חינם מ-75 שפות שונות – מדהים נכון? ומה שעוד יותר מדהים שאתם יכולים לעשות את זה בחינם, פשוט מורידים תוכנה ומתרגמים טקסט לעברית בחינם, כן אתם יכולים לעשות תרגום טקסט בחינם!!! –  כולל משפטים שלמים.

.

הורידו כאן את התוכנה ותראו את התוצאות המדהימות.

הורד עכשיו תוכנה בחינם שתתרגם לך תרגום מילים לעברית חינם

תרגום סרטים בעברית

הנה הדגמה של תרגום טסקט מלא של בדיחה

תרגום סרטים בעברית

הורד עכשיו תוכנה בחינם שתתרגם לך תרגום מילים לעברית חינם

דבר תורה

מתוך הספר בני בנימין

פירוש נוסף: הוו מתונים בדין לכל אדם יש רגעים שבהם הוא כועס, או גוער באחד מילדיו, או שצריך להעיר הערה מסויימת, אומרים חז"ל תהיה מתון, אל תעניש בכעסך, אל תעיר הערות מתוך כעס ורוגז, אלא המתן עד שיעברו פנים של זעם. כמו שאמר הקב"ה ישתבח שמו למשה "פניי ילכו והניחותי לך" (שמות לג, יד) המתן עד שישתכח הכעס. מפני שבכעסו של אדם – לא מחכמה ידבר ויפעל. לפעמים מכה אחד ההורים את ילדו על מעשה שובבות שעשה. אמנם שלמה המלך ע"ה כבר למדנו "חושך שבטו שונא בנו ואוהבו שיחרו מוסר" (משלי יג כד) וכן "יסר בנך ויתן מעדנים לנפשך" (משלי כט, יז) אבל גם להכות צריך לדעת איך ומתי. לפעמים אדם בא עצבני וכועס לאחר יום עבודה ובנו מכעיס אותו אז את כל המתח והתסכול הוא מפרק על בנו, וחושב שזה חינוך הילדים, למעשה אין זה חינוך הבנים, אלא הוצאת מתח ועצבים על קרבן אומלל.

מספרים על הגה"צ רבי אליהו לופיאן זצוק"ל שהיה רואה שבנו עשה דבר לא טוב היה מכה אותו רק למחרת, שאל הבן את אביו הצדיק אתמול חטאתי והיום אני לוקה? והשיבו אביו שאם אתמול היה מכה אותו מייד לאחר המעשה שעשה היה זה פירוק הכעס והתסכול, אבל היום שהוא לא כועס כבר הוא מכה אותו משום מצוות חינוך. ומשום "חושך שבטו שונא בנו". וכן אמר שלמה המלך "דברי חכמים בנחת נשמעים". (קהלת ט, יז).

HTML clipboardמילות מפתח , תרגום טקסטים , תרגום טקסט , תוכנת תרגום טקסט , תרגום טקסט באנגלית , תרגום טקסט מעברית לאנגלית , תרגום טקסט לאנגלית , תרגום טקסט אנגלית עברית , תרגום טקסט מאנגלית , תירגום טקסט , תרגום טקסט עברית , תרגום טקסט אנגלית , מילון תרגום טקסט , תוכנה תרגום טקסט , תרגום טקסט בחינם , תרגום טקסט חינם , אתר תרגום טקסט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

מודעות פרסומת
%d בלוגרים אהבו את זה: