בית טבע

תרגום סרטים בעברית – כן זה אפשרי!!

Posted on: ינואר 18, 2009


תרגום סרטים בעברית – כן זה אפשרי – ניתן לתרגם לבד ולא רק לבד אלא גם בחינם – ואם תשאלו איך לעשות זאת?- אז התשובה זה פשוט ויכול להיות גם קל – הורידו כאן את התוכנה ותראו את התוצאות המדהימות.

הורידו כאן ועכשיו תוכנה בחינם שתתרגם לך סרטים בעברית ולעברית

הנה הדגמה

תרגום סרטים בעברית

הנה הדגמה של תרגום טסקט מלא של בדיחה

תרגום סרטים בעברית

דבר תורה

מתוך הספר בני בנימין

בראש חודש שבט ישב עם כל אחד לראות אם שכחו את מה שלימד אותם, חזר איתם על הכל שלא ישכחו. ביום הפטירה שלו כתב שלוש עשרה ספרי תורה, לכל שבט נתן ספר תורה ואת השלוש עשרה הניח בארון הברית. מקצת הראשונים סוברים שנתן אותו ללוויים. אח"כ מסר כל תורתו ליהושע ומינה אותו להעביר ולשנן גם את התורה שבע"פ. ואסור היה לכתוב אותה כדי שלא תפול בידיים שאינן כשרות ויעשו בה שינויים. וכך מסר יהושע לזקנים וכך מסרו בשלימות עד לאנשי הכנסת הגדולה, עד זכריה ומלאכי ועוד שהיו אנשי הכנסת הגדולה. לכל אחד היו ישיבות ושם הם היו לומדים ומפלפלים בתורה שבע"פ מה שקבלו ממשה רבינו בירושה. ובכל דור ודור חפשו חידושים והכל בע"פ, בלי נקודות וטעמים בתורה שבכתב ובזמן הכנסת הגדולה ניתנה רשות לכתוב נקודות וטעמים והתירו משום "עת לעשות לה' הפרו תורתך", (תהילים קיט).

כך נהגו עד שבא רבינו הקדוש רבי יהודה הנשיא שהיה מאחרוני התנאים והוא ראה שנוצרו קבוצות שמסבירים טעמים שונים ולכל אחד יש חידושים בתורה והסברים שונים במצוות ולכן אסף את כל הדעות והחידושים וקיבץ אותם במשניות בשביל שלא ישתכחו הדברים, וכל אחד ממאה ועשרים הזקנים של הכנסת הגדולה העביר לתלמידיו ושומעי לקחו את דברי קבלתו. עד רבינו הקדוש לא הייתה בין התלמידים מחלוקת בהבנת רבותיהם. אבל הוא ראה שבין תלמידי רב אחד ובין תלמידי רב אחר יש הסברים שונים לעניינים בתורה ובגלל הצרות והטרדות והתמעטות הדורות חשש רבינו הקדוש שאם לא יכתבו הדיעות הנ"ל יתחילו להיות מחלוקות אפילו בתוך הקבוצות בהבנת רבם הקרוב להם, ואז התמסורת של האמת המוחלטת ממשה רבינו תשתבש. ותשתכח תורה מישראל בתוקף הגלות והצרות.

אתרי יהדו ת נוספים

מקורות תרגום סרטים בעברית נוספים

תרגום נוסף

מילון מורפיקס – תרגום סרטים בעברית – אבל מילים בודדות מורפיקס 2.0 עוד מקור שיעזור לך לתרגום סרטים בעברית

תגים

ים

nhku, np,j ' ,hrduo xryho ' ,rduo xryho ' ,ufb, ,hrduo xryho ' n,rdo xryho ' ,rduo xryho kgcrh, ' ,ufb, ,rduo xryho ' ,hrduo kxryho ' ,rduo kxryho ' ,ufbu, ,rduo xryho ' ,rduo gcrh, xryho ' t,r ,rduo xryho ' ,ufbv ,rduo xryho ' t,rh ,rduo xryho ' ,rduo xryho cgcrh, ' xryho go ,hrduo ' xryho go ,hrduo nucbv ' vurs, xryho go ,hrduo ' xry go ,hrduo
HTML clipboardמילות מפתח , תירגום סרטים , תרגום סרטים , תוכנת תירגום סרטים , מתרגם סרטים , תרגום סרטים לעברית , תוכנת תרגום סרטים , תירגום לסרטים , תרגום לסרטים , תוכנות תרגום סרטים , תרגום עברית סרטים , אתר תרגום סרטים , תוכנה תרגום סרטים , אתרי תרגום סרטים , תרגום סרטים בעברית , סרטים עם תירגום , סרטים עם תירגום מובנה , הורדת סרטים עם תירגום , סרט עם תירגום ,

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

מודעות פרסומת
%d בלוגרים אהבו את זה: